Menu pomocnicze
WIOSNA

Podczas XXXIV sesji Rady Powiatu Namysłowskiego oficjalnie zaprezentowano kapitułę Plebiscytu Ekologicznego „Namysłowski As Ekologii”. Dodatkowo członkom kapituły wręczono złote jabłka będące symbolicznym rozpoczęcie Plebiscytu, którego idea jest wyjątkowo aktualna.

„Namysłowski As Ekologii” organizowany jest przez Zarząd Powiatu Namysłowskiego z inicjatywy Krzysztofa Żołnowskiego Wicestarosty Namysłowskiego. Głównym celem Plebiscytu jest włączenie mieszkańców  powiatu do aktywnego udziału w zapobieganiu degradacji środowiska naturalnego, podniesienie wrażliwości na problemy dotyczące ekologii i ochrony środowiska. Zaś on sam  skierowany jest do mieszkańców Powiatu Namysłowskiego oraz do działających na jego terenie firm i instytucji, które propagują proekologiczne działania.

Kandydatów do  Honorowego tytuł Namysłowskiego Asa Ekologii oceniać będzie kapituła w składzie Wicestarosta Namysłowski Krzysztof Żołnowski, Radosław Kilan, Katarzyna Kucharska, Katarzyna Knaś, Dariusz Lipiński i Tomasz Wiciak.

- Złote jabłuszka to niesamowite wyróżnienia, olbrzymia doza zaufania, to takie zielone światło dla jego posiadacza, że to co robi jest dobre. Plebiscytem chcemy promować ludzi, którzy dbają o środowisko, propagują ekologię i podnoszą świadomość ekologiczną wśród mieszkańców powiatu.  Takie zachowania zasługują na zauważenie i docenienie. Stąd mój pomysł na zorganizowanie takiego Plebiscytu - mówi Wicestarosta Namysłowski Krzysztof Żołnowski

Zainteresowanych Plebiscytem odsyłamy do zakładki Namysłowski As Ekologii na  stronie internetowej www.namyslow.pl

Monika Thiel

DSC_0762.jpeg

Na zdjęciu część kapituły Plebiscytu Ekologicznego "Namysłowski As Ekologii" w skladzie Wicestarosta Namysłowski Krzysztof Żołnowski, Katarzyna Knaś i  Katarzyna Kucharska w towarzystwie Starosty Namysłowskiego Andrzeja Michty.

Opublikował(a): Barbara Jarmuszewska Data publikacji: 05-07-2017 13:59 Modyfikował(a): Barbara Jarmuszewska Data modyfikacji: 05-07-2017 14:57
Przewiń do góry