Menu pomocnicze
Jesień

Wczoraj (18.10 br. ) w namysłowskiej komendzie odbyło się uroczyste powierzenie obowiązków nowemu Komendantowi Powiatowemu Policji w Namysłowie. Mł.insp. Rafał Pniewski dotychczasowy Zastępca Komendanta Powiatowego w Kluczborku odebrał rozkaz o powołaniu na nowe stanowisko oficjalnie z rąk Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu insp. Jarosława Kalety.

4.jpeg

W związku z przeniesieniem i powołaniem dotychczasowego Komendanta Powiatowego Policji insp.Zbigniewa Dychusa do Komendy Powiatowej Policji w Brzegu. Rozkazem Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu insp.Jarosława Kalety z dniem 18 października b.r. pełnienie obowiązków Komendanta Powiatowego Policji w Namysłowie powierzono dotychczasowemu I Zastępcy Komendanta KPP  w Kluczborku mł.insp.Rafałowi Pniewskiemu. Rozkaz o powierzeniu Obowiązków Komendanta Powiatowego Policji w Namysłowie  mł.insp.Rafał Pniewski odebrał oficjalnie z rąk Komendant Wojewódzkiego Policji w Opolu. Nowy Komendant będzie sprawował nadzór nad pionem kryminalnym.

Nowy szef namysłowskich policjantów pełni służbę w policji od września 1993r. Początkiem jego służby jest jedna z jednostek policji w Bytomiu. W 1997r ukończył Wyższą Szkołę Oficerską Policji w Szczytnie. Od roku 2004 pracował w Komendzie Miejskiej Policji w Opolu. Od 1 marca 2011r. pełnił służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Brzegu na stanowisku Naczelnika Wydziału Prewencji. Po wygraniu konkursu na wolne stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego w Brzegu z dniem 4 sierpnia br. przejął obowiązki Zastępcy Komendanta ds. Prewencji. Od lutego 2014 roku mł.insp.Rafał Pniewski związany był z Komendą Powiatową Policji w Kluczborku gdzie objął stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego.

 Z kolei w dniu dzisiejszym ( 20.10 br.) mł. insp. Rafał Pniewski spotkał się z  Andrzejem Michtą Starostą Namysłowskim i Krzysztofem Żołnowskim Wicestarostą.

DSC_0817.jpeg

Opublikował(a): Barbara Jarmuszewska Data publikacji: 20-10-2016 14:44 Modyfikował(a): Barbara Jarmuszewska Data modyfikacji: 21-10-2016 08:27
Przewiń do góry