Menu pomocnicze
WIOSNA

stopka nasza.jpeg

Najbliższe miesiące to czas wyjątkowych imprez jeździeckich w naszym powiecie. Już 14 lipca ruszy II Edycja Międzynarodowego Show Silesia Equestrian w Jakubowicach. Impreza będzie trwała aż do 24 lipca, czyli 2 weekendy. Organizatorzy zapraszają kibiców szczególnie od piątku do niedzieli. W piątki poza sportem polecają spotkania z Muzyką na Żywo, soboty to dni pełne pokazów i atrakcji, natomiast niedziela to poza tym wielki sport i konkursy Grand Prix – w pierwszym tygodniu ok godz. 15:00, w drugim tygodniu- Jeździeckie Grand Prix Polski transmitowane w TVP Sport- rozpoczynające się o godz. 10:30.

Każdy z weekendów jest w innym klimacie. Pierwszy z nich to Silesia Folk z m.in.  Festiwalem Piwa, Targami Rękodzieła, drugi z nich to Silesia Black&White z Konkursami Specjalnymi i gwiazdami Showbusinessu. Oba tygodnie mają wspólny mianownik jakim są wspaniałe konie, bogata strefa zabaw dla dzieci, atrakcje dla kibiców i… otwarta dla wszystkich plaża i sporty wodne.

Naprawdę warto odwiedzić Jakubowice w samym środku wakacji, to przecież tylko 6km od Namysłowa. Jeżeli jednak by się to nie udało to na początku września odbędzie się kolejna sportowa gratka- Mistrzostwa Polski w Skokach.

 

SE_2016_LCD_2_2.jpeg

Opublikował(a): Barbara Jarmuszewska Data publikacji: 21-06-2016 12:17 Modyfikował(a): Barbara Jarmuszewska Data modyfikacji: 21-06-2016 12:22
Przewiń do góry