Menu pomocnicze
WIOSNA

Ankiety służą pozyskaniu opinii Mieszkańców na temat obecnego stanu komunikacji (kolejowej, drogowej, rowerowej i pieszej) wraz z proponowanymi kierunkami zmian. Ankiety dostępne są w trzech wersjach, do wyboru:

  • Wersja papierowa. Dostępna będzie od dnia 21 marca br. (poniedziałek), w siedzibie Starostwa Powiatowego w Namysłowie, Pl. Wolności 12 A, 46-100 Namysłów  na parterze obok Punktu Informacyjnego. Wypełnioną ankietę prosimy przynieść do siedziby Urzędu w terminie do 15 kwietnia br.
  • Wersja interaktywna PDF. Plik PDF z ankietą dostępny jest w Załączniku nr 1. Plik należy ściągnąć na dysk, wypełnić, a następnie, po wypełnieniu wszystkich pól, zapisać zmiany w pliku. Wypełnioną w ten sposób ankietę należy wysłać na adres e-mail: , w terminie do 15 kwietnia br.
  • Wersja online. Ankietę można również wypełnić online – warunkiem jest posiadanie Konta Google (Gmail). Po zalogowaniu się na konto, należy kliknąć w link, który dostępny jest https://docs.google.com/forms/d/1S9YXlWboNGiEhxjN9V4M-AwSkq13X-1CE9bWK8toqKM/viewform.Po wypełnieniu ankiety, wyniki są przekazywane automatycznie do pracowników Zespołu Doradców Gospodarczych TOR, wykonawcy Planu Mobilności. Ankieta online będzie dostępna do 15 kwietnia br.

Załącznik nr 1: PDFAnkieta_Plan_Mobilnosci_dla_SPO_wersja_PDF.pdf (2,38MB)

 

Opublikował(a): Barbara Jarmuszewska Data publikacji: 17-03-2016 13:01 Modyfikował(a): Barbara Jarmuszewska Data modyfikacji: 18-03-2016 14:21
Przewiń do góry