Menu pomocnicze
Zimowy pejzaż

Namysłowska policja podsumowała swoją pracę w 2015 roku. Komendant Powiatowy Policji w Namysłowie mł.insp.Zbigniew Dychus przedstawił wyniki pracy osiągnięte w ubiegłym roku przez namysłowską policję. Narada roczna  z udziałem Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu insp.Dariusza Szelwickiego odbyła się w Starostwie Powiatowym.

26 lutego w Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Namysłowie odbyła się odprawa roczna namysłowskich policjantów. W odprawie udział wzięli Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu insp. Dariusz Szelwicki, Starosta Namysłowski,  Prokurator Rejonowy z Prokuratury w Kluczborku, Komendant Straży Miejskiej, Z-ca Komendanta KP PSP oraz kadra kierownicza z Komendy Powiatowej Policji w Namysłowie, policjanci oraz pracownicy cywilni.

Po przywitaniu przybyłych gości Komendant Powiatowy Policji w Namysłowie mł.insp. Zbigniew Dychus przedstawił i omówił wyniki pracy policjantów za 2015 rok. Komendant zwracając szczególną uwagę na dobrą organizację służby i optymalne wykorzystanie środków finansowych przekazanych przez lokalny samorząd na dodatkowe patrole podziękował lokalnym władzom za udzielone wsparcie. Na podstawie przygotowanej prezentacji zostały omówione m.in. sukcesy namysłowskich policjantów.   Na zakończenie Komendant wskazał na priorytety jakie czekają funkcjonariuszy w 2016 roku. Następnie Naczelnik Wydziału Prewencji oraz Naczelnik Wydziału Kryminalnego zaprezentowali i omówili wyniki pracy funkcjonariuszy poszczególnych pionów.

Po podsumowaniu wyników pracy policjantów głos zabrali zaproszeni goście w osobach Pani Prokurator Rejonowej, Starosty Namysłowskiego oraz  Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu. insp. Dariusz Szelwicki pozytywnie oceniając namysłowskich policjantów wskazał na priorytety, zadania i oczekiwania społeczne  na 2016 rok.

1.jpeg  

st.asp. Katarzyna Ulbrych

Rzecznik prasowy KPP w Namysłowie

Opublikował(a): Barbara Jarmuszewska Data publikacji: 29-02-2016 13:06 Modyfikował(a): Robert Kupniewski Data modyfikacji: 29-02-2016 15:02
Przewiń do góry