Menu pomocnicze
WIOSNA

Dzięki współpracy Zarządu szpitala i władz miasta od kilku tygodni NCZ.S.A. jest   w posiadaniu najnowszej generacji aparatu USG.

Aparat ten dzięki swojej innowacyjności umożliwia wykonywanie badań sonograficznych różnych narządów na niespotykanym jak do tej pory poziomie jakości. Jest to obecnie najnowocześniejszy aparat USG w naszym województwie a prawdopodobnie i w kilku ościennych.

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniom naszego społeczeństwa, stwarzamy możliwości wykonywania badań na tym nowoczesnym sprzęcie. Jednocześnie zatrudniamy lekarza, który mając doświadczenie i wiedzę w interpretacji obrazów USG, pozwoli pacjentom uzyskać wiarygodny wynik tego badania.

W dniu 27.02.2016 r.(sobota) w szpitalu rozpoczynamy wykonywanie badań USG przez Panią dr Katarzynę Pilch. Pani doktor jest lekarzem specjalizującym się w radiologii, na co dzień pracującą w Zakładzie Radiologii Wojskowej Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. To wykwalifikowany, certyfikowany monografista stąd mamy pewność, że jej opisy obrazów sonograficznych, będą wyjątkowo rzetelne, co przełoży się na sukces terapeutyczny na którym nam i Państwu najbardziej zależy.

W celu rejestracji na badanie podajemy numer telefonu, gdzie Państwo uzyskają informacje na temat terminu i przybliżonej godziny badania. Poniżej przedstawiamy cennik         i zakres badań USG, które będzie można wykonać w naszym szpitalu.

Liczymy na szerokie zainteresowanie potencjalnych pacjentów ofertą NCZ S.A., gdyż tylko połączenie jakości aparatu z profesjonalizmem lekarza wykonującego badanie, daje gwarancję wiarygodności i rzetelności uzyskanego wyniku.

W przypadku dodatkowych pytań podajemy telefon do Naczelnego Lekarza NCZ S.A.  Dr. n. med. Jerzego Cegleckiego 602 24 77 16.

 

Rejestracji osób chętnych na badanie dokonuje Pani Maria Stopa tel. 77 4040242 codziennie w godzinach od 8.00 do 14.00. Zakres wykonywanych badań USG:

- USG jamy brzusznej (pęcherzyka żółciowego, wątroby, trzustki, nerek, śledziony, aorty, pęcherza moczowego, gruczołu krokowego (prostaty))- 100 zł

- USG tarczycy -90 zł

- USG szyi -100 zł

-USG ślinianek -80 zł

- USG węzłów chłonnych – 80

- USG jąder(moszny)-90

-USG tkanek miękkich -80

- Badanie Dopplerowski (UDP) Tętnic dogłowych-140

- Badanie Dopplerowski (UDP) Tętnic kończyn dolnych-130

- Badanie Dopplerowski (UDP) Żył kończyn dolnych- 140 zł

Aparat USG 006.jpeg

Jerzy Ceglecki

Opublikował(a): Barbara Jarmuszewska Data publikacji: 01-02-2016 09:01
Przewiń do góry