Menu pomocnicze
Jesień

W związku z rozpoczętymi pracami remontowo-budowlanymi oraz termomodernizacją w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Namysłowie budynek jest całkowicie wyłączony z użytkowania. Prace przewidziane są do 30.09.2014r. Za ewentualne utrudnienia przepraszamy.

Aktualnie Poradnia korzysta z pomieszczeń I Liceum Ogólnokształcącego im. Jarosława Iwaszkiewicza w Namysłowie przy ul. Mickiewicza 12. Sekretariat Poradni oraz Sala Rehabilitacyjna mieszczą się w budynku sali gimnastycznej I LO, pozostałe gabinety znajdują się w budynku szkoły.

Wszystkich swoich Petentów prosimy najpierw o zgłaszanie się do sekretariatu PPP - skąd będziecie Państwo odpowiednio kierowani do gabinetów w szkole. Droga do nowego sekretariatu jest przedłużeniem dotychczasowej…

Dziękujemy Pani Dyrektor I LO – Jolancie Wilczyńskiej oraz Pracownikom Szkoły za udostepnienie bazy lokalowej na czas remontów, za okazaną pomoc i niezwykłe zaangażowanie przy organizacji poradni w Państwa placówce. Dzięki temu poradnia funkcjonuje bez zbędnych przerw i wykonuje swoje zadania na bieżąco.

 

                                     Dyrektor i Pracownicy PPP w Namysłowie

Opublikował(a):  Data publikacji: 21-05-2014 07:57 Modyfikował(a):  Data modyfikacji: 21-05-2014 08:04
Przewiń do góry