Menu pomocnicze
Zimowy pejzaż

KAPITAŁŁLUDZKI.jpeg

Projekt pn. „Ramowe wytyczne w zakresie projektowania obiektów, pomieszczeń oraz przystosowania stanowisk pracy dla osób niepełnosprawnych o specyficznych potrzebach” współfinansowany  ze środków Unii Europejskiej w ramach PO KL 2007-2013.

 

Oddział Opolski Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych informuje,że w dniu  21 maja 2014 r. organizuje spotkanie informacyjno-doradcze w zakresie projektowania obiektów, pomieszczeń oraz przystosowania stanowisk pracy dla osób niepełnosprawnych o specyficznych potrzebach.

Seminaria informacyjno-doradcze adresowane są  do szerokiego grona odbiorców, tj.: pracodawców, doradców zawodowych, projektantów architektoniczno-budowlanych przedstawicieli lokalnych instytucji, organizacji pozarządowych i uczelni działających na rzecz osób niepełnosprawnych.

Uczestnicy spotkania będą mogli skorzystać z porad specjalistów Punktu Informacyjno-Doradczego, którzy zostali przeszkoleni przez ekspertów Centralnego Instytutu Ochrony Pracy- Państwowego Instytutu Badawczego w zakresie projektowania obiektów, pomieszczeń i przystosowania stanowisk pracy dla osób niepełnosprawnych o specyficznych potrzebach, oraz zapoznać się z opracowanymi przez nich prezentowanymi materiałami.

Spotkanie odbędzie się 21 maja 2014 r. o godz. 11 ºº w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Namysłowie, Plac Wolności 12A.

Ze względów organizacyjnych, zwracamy się do w/w odbiorców zainteresowanych projektem o zgłoszenie swojego uczestnictwa w spotkaniu na adres e-mail Opolskiego Punktu Informacyjno-Doradczego PFRON: lub tel. 778 872 050, 778 872 030  w terminie: do 19 maja br.

KAKAPITAŁ.jpeg

 

Opublikował(a):  Data publikacji: 14-05-2014 11:17 Modyfikował(a):  Data modyfikacji: 14-05-2014 11:25
Przewiń do góry