Menu pomocnicze
WIOSNA

Dziesiąta rocznica włączenia naszego kraju do Wspólnoty Europejskiej owocowała wieloma imprezami, które uświetniły tę jedną z najważniejszych dat w naszej najnowszej historii. Nie inaczej było w powiecie namysłowskim, gdzie na zaproszenie Zarządu Powiatu Namysłowskiego wystąpił na Rodzinnym Pikniku Europejskim wspaniały artysta muzyczny Jacek Mezo Mejer.

42.jpeg

Mezo jest emocjonalnie związany z naszym Województwem ponieważ jego żona pochodzi z Brzegu. Bardzo ciepło przyjął propozycję zagrania koncertu w tę szczególną rocznicę. Jednak nieliczni wiedzą, iż Mezo jest bardzo aktywnym człowiekiem, propagującym zdrowy styl życia. Jego pasją od niedawna stało się bieganie. Jego największym osiągnięciem jest zaliczenie maratonu, gdzie uzyskał bardzo dobry rezultat: 3 godziny 23 minuty!

Pośród wielu koncertów stara się utrzymać formę i dać wyraz swoim poglądom w tej kwestii. Zatrzymując się w Dworku Różanym, właściciele zaproponowali mu spontanicznie wspólny trening biegowy. Jacek nie zastanawiając się zgodził się, ale pod jednym warunkiem, im więcej chętnych tym lepiej. Tak też się stało, gdyż we wspólnym treningu stanęło na starcie 26 osób! namysłowianie mieli na celu pokazanie panu Jackowi uroki Namysłowa - Przebiegliśmy wspólnie całe miasto, a przy okazji pokazaliśmy nasze najpiękniejsze zabytki, włącznie z ratuszem miejskim - mówi Artur Musiał z NKB ZRYW - W czasie treningu Mezo dał się poznać jako sympatyczny człowiek, który tak naprawdę nie różni się niczym od nas, choć jest bardzo medialną osobowością.

W niespełna godzinę niecodzienna grupa biegaczy pokonała wspólnie 10 km. Na koniec zaprosił wszystkich na wieczorny koncert, który był również wyjątkowy.

14.jpeg

24.jpeg

26.jpeg

31.jpeg

35.jpeg

38 (2).jpeg

49.jpeg

53.jpeg

Opublikował(a):  Data publikacji: 07-05-2014 08:40 Modyfikował(a):  Data modyfikacji: 07-05-2014 08:41
Przewiń do góry