Menu pomocnicze
Jesień

Firma Rödl & Partner zaprasza przedsiębiorców oraz pracowników mikro, małych i średnich firm z województwa opolskiego działających w następujących branżach: spożywczej, chemicznej, metalurgicznej, energetycznej, budowlanej, drzewnej i usługowej na cykl bezpłatnych szkoleń organizowanych w Opolu od kwietnia do października 2014r.  

Celem szkoleń jest przekazanie praktycznej wiedzy odnośnie obszarów prawno-podatkowych i finansowo-księgowych, biznesowego języka niemieckiego (Business German) oraz relacji biznesowych  z niemieckimi przedsiębiorstwami (etyka biznesu i savoir vivre).

Twarde kompetencje i doświadczeni praktycy oraz szkolenia najwyższej jakości, to główne cechy oferty Rödl & Partner w zakresie prowadzonych szkoleń. Zajęcia odbędą są w formie Akademii, i prowadzić je będą praktycy świata biznesu, na co dzień uczestniczący w dużych projektach z zakresu doradztwa prawnego, podatkowego i finansowo księgowego. Szkolenia z języka niemieckiego prowadzone będą przez lingwistów germanistyki pracujących na co dzień w kancelarii Rödl & Partner. Bogaty program szkoleń dostosowany do Uczestników, składa się z dwóch modułów do wyboru:

  • finansowo-księgowego
  • prawno-podatkowego

Więcej informacji na stronie internetowej:  http://www.akademia-roedl.com/  bądź pod adresem e-mail: .

Opublikował(a):  Data publikacji: 17-03-2014 12:41 Modyfikował(a):  Data modyfikacji: 17-03-2014 12:41
Przewiń do góry