Wersja dla słabowidzących
Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -

Powiat Namysłowski - konkurs plastyczny o tematyce europejskiej dla przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów 10.02.2014 – 14.04.2014 r.

baner.png  Starostwo Powiatowe w Namysłowie

Szanowni Państwo,

W 2014 r. przypada dziesiąta rocznica członkostwa Polski w Unii Europejskiej.

Blisko dekadę temu byliśmy świadkami jednego z najważniejszych wydarzeń w naszej historii. Integracja miała wpływ na pozytywne zmiany także dla społeczności lokalnych w ważnych dla każdego z nas wymiarach, takich jak praca, nauka, możliwość swobodnego przemieszczania się czy przedsiębiorczość.

Najbardziej widocznym efektem są jednak inwestycje dofinansowane ze środków unijnych: wybudowane drogi, wyposażenie szkół, remonty budynków, rozwijająca się infrastruktura przedsiębiorstw.

10 rocznica członkostwa Polski w strukturach Unii Europejskiej jest doskonałą okazją do dokonania podsumowań, zaprezentowania efektów wdrażania funduszy unijnych, promocji europejskich wartości, ale także organizacji wydarzeń, które pozwolą nam wszystkim cieszyć się obchodami rocznicy.

Jednym z nich jest konkurs plastyczny „10 lat Powiatu Namysłowskiego w Unii Europejskiej”, który kierujemy do uczniów i przedszkolaków. Prace jakie zostaną wykonane powinny przedstawiać to, w jaki sposób młodzi ludzie widzą Unię Europejską oraz zmiany jakie zaszły na terenie Powiatu Namysłowskiego w minionej dekadzie – remonty budynków, nowe drogi itd. Liczę na to, że wyobraźnia młodych artystów będzie nieograniczona.

Wszelkie szczegóły znajdziecie Państwo w załączonym Regulaminie.

Serdecznie zapraszam do udziału w konkursie.

Starosta Namysłowski
Julian Kruszyński

Patronat Honorowy
Marszałka Województwa Opolskiego

Patronat Honorowy
Wojewody Opolskiego

Marsz.png woj.png

DOCDEKLARACJA PRZYSTĄPIENIA DO KONKURSU PLASTYCZNEGO.doc

DOCregulamin_ konkursu_ plastycznego.doc

DOCzgoda_rodzicow_konkurs _plastyczny.doc