Wersja dla słabowidzących
Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -

Powiat Namysłowski - konkurs fotograficzny (obrazujący zmiany jakie zaszły na obszarze Powiatu Namysłowskiego dzięki Funduszom Europejskim ) - 10.02.2014 – 14.04.2014 r.

baner.png

 Starostwo Powiatowe w Namysłowie

Szanowni Państwo,

W 2014 r. przypada dziesiąta rocznica członkostwa Polski w Unii Europejskiej.

Blisko dekadę temu byliśmy świadkami jednego z najważniejszych wydarzeń w naszej historii. Integracja miała wpływ na pozytywne zmiany, także dla społeczności lokalnych w ważnych dla każdego z nas wymiarach, takich jak praca, nauka, możliwość swobodnego przemieszczania się czy przedsiębiorczość.

Najbardziej widocznym efektem są jednak inwestycje dofinansowane ze środków unijnych: wybudowane drogi, wyposażenie szkół, remonty budynków, rozwijająca się infrastruktura przedsiębiorstw.

10 rocznica członkostwa Polski w strukturach Unii Europejskiej jest doskonałą okazją do dokonania podsumowań, zaprezentowania efektów wdrażania funduszy unijnych, promocji europejskich wartości, ale także organizacji wydarzeń, które pozwolą nam wszystkim cieszyć się obchodami rocznicy.

Jednym z nich jest konkurs fotograficzny „10 lat Powiatu Namysłowskiego w Unii Europejskiej”, który kierujemy do mieszkańców Powiatu Namysłowskiego. Tematem konkursu jest przedstawienie w formie fotografii zmian, które zaszły na terenie Powiatu Namysłowskiego dzięki realizacji projektów finansowanych z funduszy europejskich, a także promocja tych projektów.  Fotografie zgłaszane do Konkursu muszą przedstawiać projekty realizowane i/lub zrealizowane przy współudziale funduszy europejskich.

Wszelkie szczegóły znajdziecie Państwo w załączonym Regulaminie.

Serdecznie zapraszam do udziału w konkursie.

Starosta Namysłowski
Julian Kruszyński

 

Patronat Honorowy
Marszałka Województwa Opolskiego

Patronat Honorowy
Wojewody Opolskiego

Marsz.png woj.png

DOCregulamin_konkurs_foto.doc

DOCZgłoszenie_konkurs_foto.doc