Menu pomocnicze
Zimowy pejzaż

Fabryka VELUX w Namysłowie została nagrodzona Platynowym Laurem Umiejętności i Kompetencji w kategorii „Nauka i Innowacyjność”. Jury doceniło zaangażowanie firmy na rzecz wprowadzania nowoczesnych produktów oraz innowacyjnych metod zarządzania.

21.jpeg

Uroczysta gala, podczas której wręczono wyróżnienia laureatom z regionu opolskiego, odbyła się w styczniu br. w Filharmonii Opolskiej. Platynowe, złote i srebrne laury powędrowały do wybitnych osób, zasłużonych firm i instytucji z dziedzin: gospodarki, nauki, kultury, polityki oraz służby zdrowia. Kryształowy Laur otrzymała m.in. Wicepremier, Minister Infrastruktury i Rozwoju Elżbieta Bieńkowska. Nagrodę z ramienia VELUX odebrał dyrektor fabryki okien w Namysłowie Artur Wołoszyn, który w swoim wystąpieniu, w imieniu wszystkich laureatów, zwrócił uwagę na znaczenie trzech wartości – pasji, współpracy i szacunku do ludzi, wiary w ich kompetencje i umiejętności, jako czynników wpływających na osiągane sukcesy. Podkreślił również, że „autorami sukcesu fabryki VELUX w Namysłowie są jej pracownicy” i to im dedykował tę nagrodę. „Traktujemy ją jako kolejne wyzwanie w dążeniu do doskonałości. Stanowi ona dla nas dodatkowy zastrzyk energii do kontynuacji rozpoczętego dzieła” – dodał dyrektor.

Laury Umiejętności i Kompetencji mają wyróżnić sukcesy i osiągnięcia w biznesie, w życiu gospodarczym i społecznym, nauce, edukacji, medycynie, kulturze i sporcie. Nagradza się za łączenie osiągnięć zawodowych z działalnością publiczną.

05.jpeg

08.jpeg

16.jpeg

19  KADR.jpeg

24.jpeg

25.jpeg

Na podst. inf. własnej VELUX
fot. VELUX

Opublikował(a):  Data publikacji: 05-02-2014 10:26 Modyfikował(a):  Data modyfikacji: 05-02-2014 10:26
Przewiń do góry