Menu pomocnicze
WIOSNA

27 sierpnia 2013 roku Komenda Wojewódzka Policji w Opolu przeprowadziła wojewódzkie eliminacje do Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Prewencji – Turniej Par Patrolowych „Patrol Roku 2013”. Wśród wyróżnionych policjantów z województwa opolskiego na podium stanęli także funkcjonariusze z namysłowskiej komendy zajmując drugie miejsce.  

 
patr1 (1).jpeg
 
Zawody są formą doskonalenia kwalifikacji i sprawdzianem umiejętności zawodowych przeprowadzanych w warunkach zbliżonych do prawdziwych sytuacji, jakie spotykają policjantów w trakcie codziennej służby. Dodatkowym utrudnieniem jest rywalizacja o jak najlepszy wynik. Policjanci oceniani byli m.in. z umiejętności strzelania, technik obezwładniania osób, pomocy przedmedycznej i pokonywania policyjnego toru przeszkód. Przeprowadzony także został test z wiedzy teoretycznej.
 
Namysłowscy funkcjonariusze.: st.post. Dawid Czyrski oraz post. Przemysław Szapował z Ogniwa Potrolowo - Interwencyjnego wywalczyli zaszczytne drugie miejsce, dzięki czemu zakwalifikowali się do finału Ogólnopolskich Zawodów „Patrol Roku 2013”, który odbędzie się w Słupsku. Do zwycięzców – patrolu z Samodzielnego Pododdziału Policji z Opola zabrakło im 1 punktu!
 
To już kolejne zwycięstwo naszych policjantów w konkursie wojewódzkim. Przypomnijmy, iż niespełna 3 miesiące temu w VII edycji konkursu na najlepszego Dyżurnego Opolszczyzny zwyciężyła nadkom. Marzena Sypko z Namysłowskiej Komendy. Wyróżnienia namysłowskich policjantów są potwierdzeniem ich zaangażowania w wykonywaniu codziennych obowiązków oraz fachowości i wysokich kwalifikacji zawodowych.
 
Podczas uroczystego zakończenia zawodów gratulacje zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom złożyła insp. Irena Doroszkiewicz - Opolski Komendant Wojewódzki Policji. We wrześniu dowiemy się, na którym miejscu w eliminacjach ogólnokrajowych uplasują się reprezentanci Opolszczyzny.
 
patr2.jpeg
 
patr3.jpeg
 
patr4.jpeg
 
patr5.jpeg
 
patr6.jpeg
 
patr7.jpeg
 
patr8.jpeg
 
patr9.jpeg
 
patr10.jpeg
 
patr11.jpeg
 
Na podst. inf. KPP w Namysłowie
 
 

 

Opublikował(a):  Data publikacji: 05-09-2013 09:54 Modyfikował(a):  Data modyfikacji: 05-09-2013 09:57
Przewiń do góry