Menu pomocnicze
WIOSNA
Namysłowscy kryminalni zlikwidowali nielegalną uprawę konopi indyjskich, która miała miejsce w kompleksie leśnym w Pawłowicach. Procederem trudniło się trzech mężczyzn w wieku od 17 do 32 lat. Wszyscy usłyszeli już zarzuty, grozi im kara do  3 lat pozbawienia wolności.
 
uprawa czolowka.jpeg
 
Działania realizowane w dniu 22 sierpnia  przez policjantów z Wydziału kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Namysłowie , doprowadziły do zatrzymania 3 mężczyzn podejrzanych o uprawę konopi indyjskich.
 
Do zatrzymania doszło po tym jak policjanci ustalili, że w jednym z kompleksów leśnych w rejonie miejscowości Pawłowice prowadzona jest uprawa marihuany. W ramach podjętych czynności policjanci ujawnili i zabezpieczyli 54 krzewy konopi indyjskich.
 
Rośliny mające ponad  metr wysokości rosły na polu, pod gołym niebem. Policjanci pobrali próbki konopi do badań i już następnego dnia zatrzymali właścicieli plantacji. Podejrzani w wieku 17,19 i 32 lat usłyszeli zarzuty uprawy nielegalnych konopi za co grozi im teraz kara do 3 lat pozbawienia wolności.
 
uprawa 1.jpeg
uprawa 2.jpeg
uprawa 3.jpeg
uprawa4.jpeg
 
 
 
Na podst. inf. KPP w Namysłowie
 
 
Opublikował(a):  Data publikacji: 26-08-2013 11:02 Modyfikował(a):  Data modyfikacji: 30-08-2013 09:38
Przewiń do góry