Menu pomocnicze
Zimowy pejzaż

           W związku z pojawieniem się na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Namysłowie informacji Burmistrza Namysłowa dotyczącej Listu Otwartego do Starosty Juliana Kruszyńskiego informuję, że po wstępnym ustaleniu z dużym prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością osoba podająca się za autora tegoż listu nie istnieje i nie ma takiego adresu w Namysłowie. Osoba podająca się za nadawcę listu nie była pracownikiem ani też pacjentem szpitala w Namysłowie jak utrzymuje. Niepokojący i zastanawiający jest fakt, że Pan Burmistrz bezkrytycznie i bez sprawdzenia prawdziwości istnienia autora listu opublikował go na oficjalnej stronie Urzędu Miejskiego. W konsekwencji powyższego Pan Burmistrz umieścił nieprawdziwy anonim, utożsamiając się z jego treścią i zachęcił do publicznej dyskusji w tym temacie. Tekst ten uwłacza godności wszystkich pracowników szpitala. 

           Dziwi mnie fakt, że Pan Burmistrz Krzysztof Kuchczyński w tak nieudolny sposób usiłuje zatuszować sprawę Afery Pożyczkowej, która to zatacza coraz szersze kręgi w Urzędzie przez Niego kierowanym. Czyżby publikacja tego „listu” byłaby niegodnym początkiem brudnej kampanii wyborczej, którą rozpoczął Burmistrz Kuchczyńśki przed przyszłorocznymi wyborami samorządowymi?
 
Julian Kruszyński
Starosta Namysłowski
 
 
Szczegółowe wyjaśnienia merytoryczne dotyczące tekstu w/w listu zamieszone są na stronie Namysłowskiego Centrum Zdrowie www.zoznamyslow.pl
 
Opublikował(a):  Data publikacji: 19-07-2013 14:24 Modyfikował(a):  Data modyfikacji: 19-07-2013 14:40
Przewiń do góry