Menu pomocnicze
Wiosna

ZIP (1).jpeg

 

ZIP - Zintegrowany Informator Pacjenta, jest ogólnopolskim serwisem udostepniającym od 1 lipca 2013r. zarejestrowanym użytkownikom historyczne dane o ich leczeniu i  finansowaniu świadczeń, gromadzonych od 2008 r. przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

ZIP składa się z czterech głównych części - Serwisu informacyjnego Twój Portal, Informatora Gdzie się leczyć, Rejestru Usług Medycznych oraz zakładki Prawo do Świadczeń. We wszystkich zakładkach za wyjątkiem Twój Portal użytkownik znajdzie informacje na temat niezrozumiałych terminów. Informacja ta jest zamieszczona pod hasałem „pomoc i przewodnik”.

 


Jak uzyskać dostęp do ZIP?

Rejestracja, jak i korzystanie z serwisu są bezpłatne! Wniosek rejestracyjny można wypełnić elektronicznie na stronie https://zip.nfz.gov.pl wybierając opcję Zarejestruj się i wypełniając wniosek rejestracyjny lub może on zostać wygenerowany przez pracownika w Oddziale Narodowego Funduszu Zdrowia.
Login i hasło odbierzesz tylko osobiście w Oddziale Wojewódzkim Narodowego Funduszu Zdrowia wskazanym we wniosku, po okazaniu dowodu osobistego lub paszportu.
W pierwszym etapie działania systemu ZIP uprawnienia będą nadawane tylko osobom pełnoletnim

 

DOCXczym jest ZIP ulotka NEW.docx

DOCXZIP_PLAKAT.docx

 

 

 

Opublikował(a):  Data publikacji: 10-07-2013 12:22 Modyfikował(a):  Data modyfikacji: 10-07-2013 12:34
Przewiń do góry