Menu pomocnicze
WIOSNA

 

W niedzielę 21 kwietnia 2013 r. sezon rowerowy zainauguruje Namysłowski Rowerowy Patrol przy Stowarzyszeniu Porozumienie Namysłowskie. Impreza rozpocznie się ok. godz. 14:45 na namysłowskim rynku, będzie miała skromną acz uroczystą oprawę. Przybyłym młodym rowerzystom (obowiązkowo z rowerami) będą wręczane plakietki odblaskowe oraz piękne żółte kamizelki, również z odblaskami, przeznaczonymi do bezpiecznej jazdy na rowerze ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Namysłowie.
 
Impreza będzie masowa, a więc przeznaczona dla wszystkich, aczkolwiek kierowana w szczególności do dzieci i ich rodziców, młodzieży oraz wszystkich mieszkańców zainteresowanych rekreacją i ruchem na świeżym powietrzu. Ma na celu propagowanie ciekawego sposobu na uprawianie zdrowego  stylu życia i aktywnego spędzania wolnego czasu.
 
Około godz. 15:00 w asyście namysłowskiej Policji, w zorganizowanej grupie, zaproszona młodzież I Liceum Ogólnokształcącego w Namysłowie przejedzie na rowerach do Smarchowic Śląskich, tu nastąpi rozwiązanie imprezy i powrót młodzieży do Namysłowa. Natomiast grupa rowerzystów z „Rowerowego Patrolu” pojedzie dalej.
Zapraszamy dzieci, młodzież i wszystkich chętnych mieszkańców do udziału. Oczywiście każdy powinien przybyć na miejsce zbiórki ze swym rowerem.
 
Serdecznie zapraszamy, życzymy udanej rekreacyjnej imprezy i pięknej wiosennej pogody.
Opublikował(a):  Data publikacji: 19-04-2013 11:30
Przewiń do góry