Menu pomocnicze
Zimowy pejzaż

Uniwersytet Dziecięcy UNIKIDS oraz Stowarzyszenie BOWARTO w Namysłowie zapraszają WSZYSTKIE DZIECI Z PRZEDSZKOLI ORAZ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH do udziału w  konkursie pod tytułem ‘KSIĄŻKA MOJĄ INSPIRACJĄ’, organizowanego w ramach obchodów MIĘDZYNARODOWEGO DNIA KSIĄŻKI (23 IV).

Patronat nad konkursem objęła Miejska Biblioteka Publiczna w Namysłowie.

Zdajemy sobie sprawę, jak bardzo zanika kultura czytania wśród dzieci i dorosłych. Naszym konkursem pragniemy zachęcić dzieci do szukania inspiracji w książkach i dzielenia się nią z innymi. W ramach konkursu dzieci mają za zadanie zaprezentować w wybranej przez siebie formie plastycznej książkę, która zainspirowała ich do nowych poszukiwań, poszerzyła zainteresowania i być może rozbudziła nową pasję. Praca ma również zawierać krótki opis uzasadniający wybór.

Podpisane prace (imię i nazwisko, wiek, adres, nr telefonu) należy przynieść do siedziby Uniwersytetu Dziecięcego UNIKIDS w Namysłowie (ul. Partyzantów 1, III piętro) do dnia 31 maja.

Najciekawsze, najbardziej oryginalne i… inspirujące prace zostaną nagrodzone na ostatnim wykładzie UNIKIDS w dniu 15 czerwca 2013.  Regulamin konkursu dostępny na www.unikids.pl/namyslow

Plakat_ksiazkaQuest2013_800.jpeg
 

Opublikował(a):  Data publikacji: 22-03-2013 14:27
Przewiń do góry